null

PLAŻA

Kostiumy kąpielowe, ubrania i dodatki plażowe australijskiej marki Seafolly i stroje wyszczuplające, na duży biust i size plus amerykańskiej firmy Miraclesuit.

Ubrania Seafolly - nowoczesny design i komfort ćwiczeń

ACTIVE

Ubrania Seafolly dla uprawiających sport na świeżym powietrzu czy w sali fitness to nowoczesny design, najlepsza jakość i komfort ćwiczeń.

null

BIELIZNA

Bielizna dla pań i panów. Również w dużych rozmiarach, a także bielizna wyszczuplająca. Bawełna najwyższej jakości, najlepsze marki.

null

OUTLET

Światowe marki w atrakcyjnych cenach. Bielizna, ubrania, kostiumy kąpielowe i wiele innych modnych produktów premium.

Markowe stroje kąpielowe i bielizna – sklep FlexiStreet.pl

Rozgrzana słońcem tropikalna plaża, nadbałtycki kurort, jezioro na Mazurach lub w okolicznej miejscowości, a może po prostu osiedlowy basen? Bez względu na to, która opcja wydaje Ci się najbliższa, markowe stroje kąpielowe Seafolly i Miraclesuit są dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem! Te dwie marki wyznaczają trendy w modzie plażowej. To także komfort noszenia i piękna stylistyka! Nasze stroje kąpielowe jedno- i dwuczęściowe oraz odzież plażowa są wykonane z wysokogatunkowych, przyjemnych w dotyku materiałów.

To co wyróżnia nasz sklep internetowy to bogata i zróżnicowana oferta kostiumów kąpielowych wyszczuplających, korygujących, size plus oraz na duży biust (tzw. Fuller Cup Plus – nawet do miseczki H!).

Sklep internetowy FlexiStreet to jednak nie tylko ekskluzywne stroje kąpielowe i odzież plażowa. W swojej ofercie mamy również fantastyczną bieliznę damską i męską (marki Blackspade i Cupid). Oferujemy też zapewniające najwyższy komfort snu i pozwalające czuć się pięknie piżamy holenderskiej firmy PIP Studio, a także bieliznę wyszczuplającą (marki Miraclesuit, Cupid oraz Naomi & Nicole).