O nas

FlexiStreet.pl to miejsce, w którym my – kobiety – z przyjemnością i łatwością możemy wybrać i zakupić produkty znakomitej jakości. To miejsce tworzone przez kobiety dla kobiet, które kochają przecież podarować sobie odrobinę luksusu za rozsądną cenę.

Mamy również ofertę dla panów, więc – jeśli gościcie na naszej stronie – jest nam bardzo miło. Z pewnością znajdziecie tu wiele doskonałych produktów dla siebie.

Cenimy jakość, wygodę, śledzimy trendy, szukamy najlepszych wzorów i najlepszych produktów, ze sprawdzonych, uznanych źródeł. Tak jak Wy jesteśmy użytkowniczkami internetu, śledzimy portale modowe, media społecznościowe, szukamy nowości.

Zapraszamy Was też do śledzenia oferty naszego sklepu na portalach społecznościowych (Facebook, Pinterest, Instagram, Twitter i Tumblr – odnośniki w prawym dolnym rogu strony)  oraz do zapisania się do naszego newslettera, dzięki któremu będziecie na bieżąco informowane o nowościach, promocjach, trendach.

Dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta i zakupy w naszym sklepie były proste, intuicyjne, owocne i nie rujnowały portfela. Oferujemy Wam artykuły najwyższej jakości, światowych marek. Takie, jakie same nosimy, bo – jak mówi znane powiedzenie – jesteśmy tego warte? Czyż nie?

Ania i Gosia


Siedziba firmy

FlexiStreet

ul. Sienkiewicza 4a

07-440 Goworowo

woj. mazowieckie