Zapisując się na newsletter flexistreet.pl, zyskujesz pewność, że nie ominie Cię żadna informacja o nowościach, okazjach, promocjach i wyprzedażach w naszym sklepie.

Szanujemy naszych Klientów, nie zasypujemy ich spamem, dlatego nasz newsletter jest wysyłany tylko wtedy, gdy mamy do zakomunikowania naprawdę ważne i atrakcyjne treści. Z subskrypcji newslettera można w dowolnym momencie się wypisać.

Rabat w wysokości 50 zł przysługuje jednorazowo tylko klientom zapisującym się po raz pierwszy na newsletter, a których pierwsze zakupy mają łączną wartość co najmniej 250 zł.

Rabatu związanego z zapisaniem się na newsletter nie można łączyć z innymi rabatami i promocjami w naszym sklepie; nie dotyczy on też produktów z kategorii „OUTLET”.

Prosimy pamiętać, że aby sfinalizować zapis do newslettera i korzystać ze wszystkich zawartych w nim propozycji, po wypełnieniu pól w formularzu poniżej i kliknięciu przycisku “Zapisz mnie” – należy jeszcze koniecznie odebrać i potwierdzić wiadomość, która zostanie wysłana na podany przez Państwa adres e-mail!

Życzymy owocnej lektury i udanych zakupów!

Zapisz się na nasz newsletter

email marketing powered by FreshMail