SEAFOLLY

Australijska firma produkująca kostiumy kąpielowe oraz akcesoria plażowe. Działa na rynku od ponad 40 lat. W tym czasie stała się ekskluzywnym i rozpoznawalnym brandem znanym na całym świecie.
W 2009 r. Seafolly otrzymała prestiżowe wyróżnienie ?Paris Capitale de la Creation?. Ambasadorkami marki były znane modelki ? Naomi Campbell oraz Jess Hart.
Obecnie twarzą Seafolly jest popularna amerykańska modelka i celebrytka Gigi Hadid

CUPID

Amerykańska firma oferująca bielizną korygującą i wyszczuplającą. Poprzez prawie 8 dekad działania na rynku szczegółowo i precyzyjnie poznała potrzeby kobiet w zakresie modelowania sylwetki dzięki odpowiedniej bieliźnie.
Przez wiele lat firma funkcjonowała jedynie na rynku amerykańskim, w 2005 roku jej produkty po raz pierwszy trafiły do sprzedaży w Europie: początkowo na rynek brytyjski, potem również do Polski.
W swojej ofercie Cupid ma szeroką gamę bielizny bezszwowej (dzięki czemu nie odznacza się pod ubraniem) z silikonowymi zabezpieczeniami, które zapobiegają rolowaniu bielizny.

NAOMI&NICOLE

To marka należąca do firmy Cupid. Została założona w 2002 r., bardzo szybko zdobyła zaufanie i uznanie klientek na całym świecie. Doceniły one doskonałą jakość materiałów i wykonania oraz skuteczność w korygowaniu niedoskonałości.
Materiały, z których szyte są produkty Naomi&Nicole oraz Cupid, są nowoczesne i pozwalają skórze oddychać. W ofercie są halki, body, koszulki, majtki oraz pasy.

BLACKSPADE

Blackspade to najwyższej jakości bawełna i najbardziej rozwinięta technologia. Jest firmą turecką, ale wszystkie jej produkty produkowane są w Europie i posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty. Bielizna tej marki to koszulki, T-shirty, majtki, spodnie ? zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.
W logo firmy jest listek figowy. Jej założyciele tłumaczą, że listek był pierwszą bielizną ?noszoną? przez człowieka- najbardziej naturalną i prostą. Takie też mają być i są produkty marki Blackspade – wygodne i bliskie naturze.

MIRACLESUIT

To amerykańska firma produkująca bieliznę i kostiumy kąpielowe wyszczuplające. Jej produkty korygują bardzo skutecznie ? stąd na całym świecie znane jest hasło Mircalesuit – ?Look 10 lbs lighter in 10 seconds? (z ang. ?wyglądaj w 10 sekund na 10 funtów lżejszą? – 10 funtów to ok. 4,5 kg.).
Do szycia bielizny i kostiumów firma wykorzystuje najlepsze materiały i najnowsze rozwiązania technologiczne. Kostiumy Miraclesuit nie tylko skutecznie wyszczuplają, ale też są niezwykle gustowne i seksowne.

PIP STUDIO

To holenderska, rodzinna marka, która narodziła się niewielkiej nadmorskiej miejscowości. Jej założycielką jest Catharina, na którą rodzina i znajomi mówią po prostu Pip.

Od niej właśnie wzięła nazwę firma, która dziś z wysokiej jakości, przepięknych tkanin szyje prawdziwe cuda: piżamy, szlafroki, pościel, ręczniki, koszulki, spodnie, bluzy i wiele innych. Catharina ukończyła akademię sztuk pięknych, z czasem uznała jednak, że oprócz pięknych obrazów dla człowieka jest równie ważne piękno tego, co na siebie włoży i czym się będzie otaczał. I tak pewnego dnia na strychu domu Pip powstało PIP STUDIO.
Znakiem rozpoznawczym marki są m.in. kolor, wzornictwo i najwyższa jakość tkanin.