Koszty i formy dostawy

FlexiStreet.pl dostarcza zakupiony towar za pośrednictwem:

Zamówienie powyżej 180 zł Zamówienie poniżej 180 zł
DPD kurier – płatność z góry 0,00 zł 17,99 zł
DPD kurier – płatność przy odbiorze 4,99 zł 22,00 zł

TERMIN DOSTAWY

Dołożymy wszelkich starań, by nasza przesyłka dotarła do Ciebie jak najszybciej. Jeśli zamówienie dotrze do nas do godz. 10.00 ? nadajemy ją zazwyczaj jeszcze tego samego dnia. Jeśli później – następnego dnia roboczego. Zastrzegamy jednak, że w przypadku większej ilości zamówień ten czas może się wydłużyć. Nie odpowiadamy natomiast za logistykę i ewentualne niewielkie opóźnienia w dostarczeniu produktu, wynikające z systemu pracy dostawców końcowych.

Wszystkie produkty widoczne w naszym sklepie są dostępne od ręki. Może się natomiast zdarzyć, że wystąpi chwilowy brak określonego rozmiaru czy koloru (jest to sygnalizowane przy zakupie na stronie produktu) lub nie mamy w magazynie ponadstandardowej ilości danego produktu – w takiej sytuacji prosimy o zapytanie mailowe lub telefoniczne o przewidywany termin dostępności. Z kolei jeśli z jakichś nieprzewidzianych powodów lub wskutek działania siły wyższej trudności pojawią się po naszej stronie i nie będziemy w stanie zrealizować Twojego zamówienia w określonym czasie ? niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub mailowo.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości czy pytań napisz do nas maila na adres [email protected]

UWAGA

Przykładamy dużą wagę do tego, by nasze produkty dotarły do Ciebie w stanie nienaruszonym. Jeśli jednak w trakcie odbioru przesyłki wyda Ci się ona uszkodzona bądź niekompletna, odmów przyjęcia towaru. Kurier powinien udostępnić Ci stosowny formularz reklamacyjny, który powinieneś wypełnić w jego obecności. Jeśli masz taką możliwość ? zrób też zdjęcie i dołącz je do pisma reklamacyjnego.