Miraclesuit - duże rozmiary

Znane jest hasło reklamowe marki Miraclesuit: „Look 10 lbs lighter in 10 seconds” (z ang. „wyglądaj w 10 sekund na 10 funtów lżejszą” – 10 funtów to ok. 4,5 kg.) . To działa!

Pamiętaj więc - to, że masz kilka nadprogramowych kilogramów nie oznacza, że masz zamknąć się w domu. W zależności od aury za oknem – idź na basen lub na plażę. Trochę ruchu i od razu poczujesz się lepiej – sport to najlepsza fabryka endorfin. I nie przejmuj się tym, że nie masz figury modelki. Wystarczy odpowiednio dobrany kostium, który skoryguje niedoskonałości sylwetki, aby w trakcie pływania czuć się naprawdę dobrze. Nadal masz wątpliwości? Koniecznie obejrzyj stroje kąpielowe na FlexiStreet!

Zastosowanie specjalnych materiałów sprawia, że nasze kostiumy doskonale „zbierają” ciało i trzymają je w ryzach, dzięki czemu wygląda ono szczuplej niż w rzeczywistości. Ponadto dzięki wykorzystaniu marszczeń wizualnie spłaszczają brzuch. Z kolei fiszbiny unoszą i modelują piersi – wszystko po to, abyś mogła poczuć się we własnym ciele doskonale!

Miraclesuit ma kilkudziesięcioletnie doświadczenie w dziedzinie korygowania i wyszczuplania. W tym czasie firma ta opatentowała wiele tkanin i rozwiązań, które są funkcjonalne, wygodne i skuteczne. To światowy lider w tej dziedzinie.