Miraclesuit - duży biust - F, G, H

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda z kobiet chce wyglądać pięknie i zależy jej na tym, aby stylizacje pomagały jej uzyskać również fantastyczne samopoczucie. Nasza oferta została przygotowana z myślą o tym, aby każda z Was mogła czuć się znakomicie na plaży czy basenie.

Kupując stroje kąpielowe na duży biust pamiętaj, że piersi to Twój atut i w zależności od tego, czy chcesz, czy nie chcesz ich eksponować, nasza oferta dopasuje się do Ciebie. Na przykład modele kostiumów z serii Mystify czy Sanibel „zbierają” i podkreślają biust. Specjalnie skonstruowana miseczka oraz fiszbiny sprawiają, że są one pięknie uniesione. Natomiast modele z serii Oceanus „zbierają” piersi w naturalny sposób. Ty wybierasz, który chcesz model!

Nasz sklep internetowy ma atrakcyjną ofertę dla Pań z dużym biustem. Odpowiednie dla nich modele kostiumów Miraclesuit oznaczone są nazwami Fuller Cup (dedykowane dla miseczek od D do G) lub Fuller Cup Plus (dedykowane dla miseczek od D do H). Warto na to zwrócić uwagę podczas zakupów.