Kostiumy kąpielowe, ubrania i dodatki plażowe australijskiej marki Seafolly? i stroje wyszczuplające, na duży biust i size plus amerykańskiej firmy Miraclesuit? – to produkty o światowej renomie, z przysłowiowej górnej półki.

W klasie premium sytuują się również ubrania firmy Cupid?, Naomi&Nicole? oraz Pia Rossini?.

Jako wyjątkowo dopracowane, trwałe, wygodne i doceniane zarówno za design, piękno, nowoczesne technologie użyte w produkcji i skuteczność wyszczuplania czy korygowania sylwetki – zgodnie z prawami rynku, mają swoją cenę, często postrzeganą jako wygórowaną.

Dlatego nie tylko na polskim rynku pojawia się coraz więcej mniej lub bardziej udanych podróbek tych marek – oferowanych po cenach często o połowę niższych niż kwota hurtowego zakupu bezpośrednio od producenta. W handlu cuda się nie zdarzają – jeśli ktoś sprzedaje towary po cenie o wiele niższej od ich wartości, oferuje albo nie oryginały, albo produkty używane i „podrasowane” na nowe, bądź towary z „szarej” badź wręcz „czarnej” strefy.

SaleFlexiStreet gwarantuje oryginalne pochodzenie wszystkich oferowanych produktów, które kupujemy i sprowadzamy bezpośrednio od producentów bądź ich wyłącznych autoryzowanych przedstawicieli w naszym kraju.

Jeśli ktoś gdzieś w sieci oferuje do sprzedaży kostiumy np. Seafolly?, tłumacząc, że pochodzą z tzw. importu równoległego lub wyprzedaży np. we Francji czy Wielkiej Brytanii – proszę w to nie wierzyć: tam też te produkty mają w handlu swoją cenę minimalną, z reguły wyższą niż u nas, nawet przy okazji wyprzedaży starych kolekcji.

Dlatego apelujemy do Państwa: nie dajcie się nabrać na „okazje”, gdziekolwiek na nie natraficie – cuda się nie zdarzają w internetowym handlu, podobnie jak w detalicznym, a za 1/3 czy 1/4 ceny – tym bardziej.